24-05-2022 - Zou Nienoord Spoor er met de Leefbaarheidsprijs van gemeente Westerkwartier vandoor gaan? Op dinsdag 7 juni horen we het! Deze prijs reikt de gemeente Westerkwartier uit aan een vrijwilligersorganisatie die zich bijzonder heeft ingezet binnen de gemeente. Over onze groep van vrijwilligers wordt door de Jury waardering uitgesproken voor het feit dat we niet alleen de treinen op Familiepark Nienoord laten rijden (en deze bouwen, onderhouden en vernieuwen), maar ook dat we met onze inzet voor wat natuurlijk een fantastische hobby is ook vele duizenden bezoekers en inwoners van onze gemeente plezier en ontspanning bieden! Niet voor niets zijn de ‘treintjes’ van Nienoord zijn al bijna 60 jaar bekend in de wijde omgeving!

Naast Nienoord Spoor zijn ook de Carbidboys uit Zevenhuizen en Dorpsbelangen Lutjegast in de running voor de hoofdprijs. Het zou natuurlijk leuk zijn om bovenaan te eindigen, maar alleen al de waardering voor onze vrijwilligers die uitgesproken wordt door de nominatie doet ons veel goed! Daarbij vinden we het heel fijn dat we een beetje in het zonnetje gezet worden en wat meer bekendheid krijgen als organisatie van louter vrijwilligers. Misschien levert het ons nog wat nieuwe 'leden' op voor het klussen en het onderhoud langs de baan?